محل تبلیغات شما

کانسیلر هم مانند کرم پورد یکی از لوازم آرایشی است که برای پوشاندن عیوب و نقص های صورت از آن استفاده میشود. از کانسیلر میتوان برای کار های با ظرافت تر روی صورت استفاده کرد.

قدرت پوشانندگی کانسیلر از کرم پودر بسیار بیشتر میباشد. و میتواند برای کاور های نقطه ای مانند جای جوش ها از آن استفاده کرد.

در هنگام خرید کانسیلر باید به نکات زیادی ازجمله رنگ پوست صورتمان توجه کنیم. هر کانسیلری متناسب با هر پوست صورتی نیست و برای خرید کانسیلر باید کانسیلری متناسب با پوست صورتمان خریداری کنیم.

همانطور که میدانید پوست شما ویژگی های منحصر به فردی دارد. یک صورت می تواند به شدت چرب باشد و صورت دیگر به شدت خشک.

در نتیجه برندهای آرایشی در تولید لوازم خود سعی کرده اند که به این مسائل و ویژگیهای پوست خانم ها توجه کنند و لوازم آرایشی را متناسب با پوست صورت خانم ها تولید کنند. اگر شما به دنبال این هستید که پوست صورت سالمی داشته باشید باید در خرید کانسیلر یا دیگر لوازم آرایشی کمی دقت کنید تا متناسب با پوستتان انتخاب کنید.

بیشتر آسیب هایی که خانم ها روی صورت خود احساس می کنند مانند چین و چروک و حتی بروز لکه های قهوه ای همگی به دلیل استفاده از مواد آرایشی نامرغوب و حتی نامناسب با پوست صورتشان است.

پس اولین قدم برای این که بتوانید خوب آرایش کنید این است که در خرید محصولات آرایشی مانند خرید کانسیلر به پوستتان توجه کامل داشته باشید.

دو نوع کانسیلر داریم. کانسیلر جامد که خانم هایی که دارای پوست چرب هستند باید سراغ آن بروند و خرید کانسیلر استیکی را برای پوست خود انجام دهند. این نوع کانسیلر دارای دو نوع استیکی و مدادی است. خانم هایی که پوست به شدت چرب دارند خرید کانسیلر استیکی انجام دهند و خانم هایی که تقریبا پوست معمولی متمایل به چرب دارند خرید کانسیلر مدادی انجام دهند.

خانم هایی که پوست خشک دارند باید به دنبال خرید کانسیلر با چربی باشند. بهترین نوع آن، مایع است که دارای چربی است و می تواند با قرار گیری رو پوست خشکی پوستتان را برطرف کند. در خرید کانسیلر دقت کنید که باید رنگ آن یک درجه تیره تر از کرم پودر مصرفی تان باشد. 

کانسیلر خیلی روشن می تواند تاثیر منفی روی لکه ها داشته باشد و آنها را بیشتر نشان دهد. اگر خرید کانسیلر را برای پنهان کردن پف پشت پلک تان می خواهید باید یک درجه تیره تر از کرم پودرتان خریداری نمایید.

کانسیلر یکی از لوازم آرایشی است که به طور مستقیم با پوست صورت شما در تماس میباشد به همین دلیل در هنگام خرید کانسیلر باید به سراغ فروشگاه های معتبر آرایشی مانند روبی سان بروید.

یکی از دلایل ایجاد لکه های روی پوست استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب میباشد. پس شما با استفاده کردن از لوازم آرایشی باکیفیت به سلامت خود توجه نشان میدهید.
انجام ترفند های جذاب آرایشی با خرید کانسیلر

کانسیلر ,پوست ,آرایشی ,های ,صورت ,لوازم ,خرید کانسیلر ,لوازم آرایشی ,هایی که ,است که ,با پوست ,خرید کانسیلر استیکی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی